Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Natural Şifa Market üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

 

Natural Şifa Market üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine belirli periyotlar da www.naturalsifamarket.com ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri ile faydalı sağlık bilgilerini içeren Şifa Bültenlerini göndermek için kullanılmaktadır.

 

Natural Şifa Market müşterilerinin güvenliğine ve siz değerli müşterilerimizin bize olan güvenine çok önem vermektedir. Kullanıcılara ait kişisel bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinli veya izinsiz erişemez.

 

İşbu sitede teşhir edilen ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler, logolar ve diğer menşe belirtici işaretler (”Ticari Markalar”) işbu sitede kullanma hakkını vermiş olan üçüncü şahıslara aittir. Burada yer alan hiçbir şey, siteyi dolaşan veya kullanana, işbu sitede teşhir edilen herhangi bir ticari markayı, ürünü, görsel ve/veya işitsel dökümanları, yazılımı, Ticari markanın sahibinin yazılı müsaadesi olmadan kullanma hakkını vermek şeklinde yorumlanamaz.

 

Kayıt;
Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan kişisel (ad soyad, doğum tarihi gibi) ve iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) istenmektedir. Bu bilgiler, ürün siparişlerinizde ve sitede bulunan diğer uygulamalarda (yorum yap, arkadaşına gönder gibi) üye profili belirlemede kullanılabilir.

 

Kullanıcı Adı ve Şifre;

Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır.
Kayıt esnasında belirttiğiniz e-mail adresiniz kullanıcı adınız olacaktır. Üye başvurusundan hemen sonra sistem tarafından otomatik olarak atanan şifreniz mailinize gönderilecektir. Daha sonra panelinize giriş yaparak şifrenizi kişiselleştirebilirsiniz. Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişmek mümkün olacaktır.

 

Bilgi Yayınlama;

Kullanıcının siteye bıraktığı sipariş talepleri ve kayıt esnasında belirtilen kişisel ve iletişim bilgileri sitenin herhangi bir yerinde diğer kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Bu bilgileri görüntüleme yetkisi sadece site yetkililerine açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

 

Bilgileri Güncelleme;

Kullanıcı, üyeler alanında yer alan linkler yoluyla dilediği zaman sitede bulunan, kendisiyle ilgili bilgileri ve şifresini güncelleyebilir. Yalnızca üyelik sırasında belirtilen e-mail adresi (kullanıcı adı) üyelik sonrasında güncellenememektedir. Üyeliğin iptali için iletişim adresimizde yer alan adrese e-mail gönderilmelidir.

 

Log Dosyaları;

Site yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez. Sadece hangi sayfaları ne zaman gezdiği v.b bilgileri toplayarak siteyi yönlendirmede kullanır.

 

Linkler;

Bu siteden başka sitelere linkler olabilir.Sanal Mağazamız, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

 

Yarışma ve Anketler;

Zaman zaman kullanıcılardan anket, yarışma ve çekilişler için bilgi istenebilir. Bu anket ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır, kullanıcı bilgi verip vermemeye kendisi karar verir. İstenen bilgi iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. Anket soruları sitenin kullanımını izlemek ve siteden duyulan memnuniyeti ölçmek için kullanılır.

 

Sipariş;

Sipariş formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres vb.) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

 

Güvenlik;

Bu sitede kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcıların rahatça ve güvenli bir şekilde siteyi gezinmeleri, ürünleri incelemeleri ve sipariş verebilmeleri için tüm gerekli altyapı sağlanmıştır.