Hakkımızda

Hakkımızda;

Bitkilerin bitkilerle ve organlarla uyumunu üzerine çalışan radyestezi yöntemi baz alınarak uzun yılların birikimi ile ortaya çıkan Atasagun vital markalı ürünlerimizin yanısıra ,daha fazla seçenek sunmak adına geleneksel yöntemlerle üretilmiş ürünlerin yine radyestezi yöntemi ile Seçilmesi ile oluşturulan ürün yelpazemizi siz değerli müşterilerimize en uygun şartlarda buluşturmak üzere natural şifa market sitemizi hayata geçirdik.

Misyonumuz;

Özenle Seçilen ürünleri,  insan sağlığına yönelik literatür kaynaklarını, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla, İnsanımıza  Sağlık, enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek şekilde en uygun şartlarda hizmete sunmaktır.

Natürel Şifa market olarak;
Bizde kendi çapımızda bu çabalara katkıda bulunmak istedik. Uzun yıllar ziraat mühendisi olarak hizmet verdiğimiz salça- konserve- donmuş gıda ve kuruyemiş sektörlerinde çalışırken köy köy, kasaba kasaba gezerek edindiğimiz tecrübe ve gözlemler, görev icabı gezdiğimiz Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinde edindiğimiz izlenimler ve halen çalışmakta olduğumuz hızlı tüketim gıda sektöründe edindiğimiz bilgi birikimini yıllar yılı kendi çevremizle paylaşmaya ,derdine deva arayan dostlara karınca kararınca bildiğimiz formülleri ve hastalık sağaltım metodlarını paylaşarak yardımcı olmaya çalıştık.

Zaman içerisinde amatörce yardım anlayışı ile başlayan bu yaklaşımımızın yeterli olmadığını görerek bize şahsen ulaşamayan yeni dostlara ulaşmak ,değişik taleplere cevap verebilmek ve bilgi birikimimizi herkesle paylaşabilmek için şifa arayan dostlarımızın da teşvikiyle internet üzerinden Natural Şifa Market adlı doğrudan satış ve bilgilendirme sitesini kurarak herkese hizmet vermeye karar verdik.

Gayret bizden muvaffakiyet Allah’tan diyerek başladığımız bu yolda öneri ve teklifleri ile bize yardımcı olan dostlarımıza teşekkür ediyor, herkese sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Saygılarımızla,
Natürel Şifa Market
Saffet Beyazıtoğlu
Ziraat Mühendisi
Herbalist ,Radyestezist
Acmos Bioenerjist